אמינות, מקצועיות ויחס אישי הם הנכסים שלנו

מטרת העל המנחה את נפוסי גרופ היא הובלת תחום שיווק הנדל”ן בישראל אל פסגות ושיאים חדשים עבור היזמים. אנו מגדירים מחדש את המושג מצוינות ואת הסטנדרטים המקובלים בשיווק פרויקטי נדל”ן בארץ.

הערכים המובילים שלנו הם: מקצועיות, מצוינות ושירות מעל לכל, הבאים לידי ביטוי  באמצעות: זמינות מלאה ללקוחותינו, אמינות ושקיפות לאורך כל התהליך, מתן יחס אישי לכל פונה ומתעניין, חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא ו – DNA של אנשי מכירות.

מקצועיות

נפוסי גרופ מכוונת את עצמה אל עבר מטרות ממוקדות. אנו נמצאים בכל רגע נתון בלמידה, התקדמות, התחדשות והתייעלות אשר ינחו אותנו להיות המקצועיים והמובילים בתחום הנדל”ן בארץ.

מטה ניהולי מקצועי

כל אחד מהפרויקטים בחברה מנוהל על ידי מיטב האנשים שלנו, צוות המנהלים האורגני של החברה, בסיוע יועצים חיצוניים המהווים עבורנו שותפים לדרך במשך שנים ארוכות. בדרך זו אנו מבטיחים קו עבודה אחיד, ניהול רוחבי ושקיפות מלאה.

גמישות תפעולית

בנפוסי גרופ אנו מאמינים בדינאמיות ויודעים להסתגל ולהתאים את עצמנו לכל מימד שיווקי נדרש ולכל שינוי בתכניות, מבלי לוותר על קבלת החלטות יעילה ואיכותית.

אסטרטגיה

כל אחד ממנהלי הפרויקטים שלנו מלווה את הפרויקט משלביו הראשונים ועד למסירת המפתח האחרון. מנהל הפרויקט הופך לחלק אינטגרלי מהצוות של החברה היזמית, ומייצר סינרגיה בעבודה משותפת, שכל מטרתה היא לטובת הצלחת הפרויקט.

הבנת צרכי לקוח הקצה

נפוסי גרופ עוקבת באופן תמידי אחר מצב השוק ומאפייני קהלי היעד בכל פרויקט. מטרתנו השיווקית היא להעצים את התוצאות העסקיות של לקוחותינו, תוך שמירה על מקצועיות, אמינות ותודעת שירות גבוה.